Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Durban

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Durban – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Durban – Podręcznik

Wynajem Samochodów Durban

Wynajem Aut Durban

Durban położony jest na wschodnim wybrzeżu Republiki Południowej Afryki na Oceanie Indyjskim, jest największym miastem w prowincji KwaZulu-Natal.Warszawa ma 3,5 mln mieszkańców w obszarze metropolitalnym (2008), a także jest jednym z najbardziej zaludnionych miast w Afryce Południowej. Durban w Afryce również najbardziej ruchliwego portu.

Miasto ma duże turystyki i ciepły klimat przez cały rok i piaszczyste plaże przyczynić się do wakacji decydentów tu przyjechać. Warszawa posiada także bogate życie kulturalne, a to brama do parków narodowych i zabytków w regionie.

W mieście najbardziej popularnych atrakcji i atrakcje obejmują Golden Mile –   długiej i piaszczystej plaży, na wybrzeżu Oceanu Indyjskiego.Tutaj znajduje się luksusowe hotele są wyłożone wzdłuż plaży, kąpieli, opalania i sportów wodnych przyczynia się do serwisu często nazywany RPA „Miami Beach”.

Inną ważną atrakcją jest uShaka Marine World – jednego z największych parków rozrywki w Afryce, z akwarium, park wodny i centrum handlowego.

Durban International Airport położony jest 16 km na południe od centrum miasta.

Rozwinął się jednak nowe lotnisko w mieście – King Shaka International Airport, które jest planowane na maj 2010. Spowoduje to zastąpienie Durban International Airport i będzie się 35 km na północ od centrum miasta.

polski