Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Istanbul

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Istanbul – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Istanbul – Podręcznik

Wynajem Samochodów Istanbul
Wynajem Aut Istanbul

Stambuł jest największym miastem w kraju z liczbą ludności ponad 11 000 000 (2009) powoduje, że ze względu na 5 największych na świecie. Stambuł położony jest w Azji i Eu zawołał jako miasto znajduje się na Bosfor, oddziela dwa kontynenty.Miasto zostało założone w ca. 600 pne Kr. i był nazywany Konstantynopola od 330 AD Kr. do 1930 roku. Do roku 1923, Stambuł, stolicy Turcji.

Istnieje wiele zamki, forty i zabytków w Stambule, egipski obelisk, który został tu przeniesiony z Egiptu w 390 ADKr. Jeden z najbardziej znanych w Bazar kryty bazar w Stambule z ośmiu portów, wybudowany w 1461 Aby dowiedzieć się więcej na temat historii można odwiedzić Muzeum Archeologiczne. Bosfor Zoo jest park z zoo, oceanarium, rezerwat ptaków i ogród botaniczny.

Istnieją dwa międzynarodowe lotniska w Stambule, z których największa jest nazywany Atatürk International Airport znajduje się ok. 25 km poza miasto.