Wynajem Samochodów Turcja

Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Turcja

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Turcja – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Turcja – Podręcznik

Turcja

Wynajem Aut Turcja

Turcja leży na pograniczu Europy i Azji, oraz 76.800.000 mieszkańców (2009). 97% kraju leży w Azji – duży półwysep Anatolii (Azja Mniejsza), a tylko 3% Turcji leży w Europie.

W kraju na wybrzeże Morza Śródziemnego na południu Morza Egejskiego na zachodzie i Morza Czarnego na północy. Morze Marmara, który znajduje się na północy łączy się zarówno z Morza Czarnego i Morza Egejskiego. Turcja graniczy krajach Grecji , Bułgaria , Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji, Syrii , Iranu i Iraku.

krajobraz Turcji składa się głównie z gór i łańcuchy górskie. Najwyższym punktem jest Ararat, która jest 5137 m. W kraju zróżnicowany klimat. Obszary przybrzeżne w południe i na zachód ma typowy klimat śródziemnomorski z łagodnymi (często wilgotne) zimy i suche, gorące lata. Śródlądowa ma więcej klimatu kontynentalnego.

Stolica Ankara jest drugim co do wielkości miasto z 4,3 mln mieszkańców (2008).Ankara jest

nieco na północny zachód od środkowej części kraju i jest ważnym ośrodkiem gospodarczym w regionie.Esenboga International Airport jest 28 km norøst centrum miasta.

Stambuł jest największym miastem kraju z 11,3 milionów mieszkańców.Inne główne miasta w Turcji, Izmir , Bursa, Adana , Gaziantep , Konya i Antalya .

Antalya znajduje się na wybrzeżu Morza Śródziemnego i dysponuje dużym turystyki czarterowych w okresie letnim. Również port w Alanyi na Morzu Śródziemnym, jest uważany za popularnej nadmorskiej dla turystów. Obszar ten jest często nazywany „Turkish Riviera”.

Turcja ma około 15 międzynarodowych portów lotniczych. Ataturk International Airport w tym kraju jest duże międzynarodowe lotnisko. Znajduje się 24 km zachód od centrum miasta Stambuł.

Pamiętaj, że im wcześniej zarezerwować wynajem samochodów w Turcji, taniej będzie. Spróbuj wyszukiwarki i być zaskoczony, niskie ceny wypożyczalni samochodów w Turcji. Najchętniej odwiedzanych miejsc w Turcji forbilutleie Alanya, Antalya, Bodrum i Stambułu.

polski