Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kayseri

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kayseri – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kayseri – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kayseri
Wynajem Aut Kayseri

Kayseri jest usytuowany w Turcji i jest stolicą prowincji Kayseri.To jest trochę ponad 300 km do stolicy Ankary, położony w północno-zachodniej i prawie 300 km na wybrzeżu Morza Śródziemnego na południu.Kayseri znajduje się u podnóża wulkanu Erciyes wymarły, aw 2007 ludności szacuje się na blisko 600 000 Miejsce, w którym miasto zostało zasiedlone już w roku 3000 pne Kr.

Ze względu na swoją długą historię, wiele starych budynków, aby zobaczyć w Kayseri, w tym twierdza z 500-numer, który znajduje się w samym centrum. Miasto szczyci się kilka meczetów z 1200s, że Hunat Hatun Meczet i Haci Kilic Meczet. W Kayseri, jak w większości innych miejsc w Turcji, bazary, lub suki, a najbardziej znanym jest Beda Sten i Vezir Hani zarówno mieści się w zabytkowym budynku. Erciyes jest idealnym miejscem na zimowe sporty i jest popularnym ośrodkiem narciarskim.

Erkilet International Airport znajduje się ok. 5 km na północ od miasta.