Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Izmir Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Izmir Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Izmir Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Izmir Lotnisko

Wynajem Aut Izmir Lotnisko

Izmir Adnan Menderes International Airport (ADB) znajduje się 18 km na południowy zachód od Izmir , a nazwa pochodzi od byłego premiera Turcji Adnan Menderes.Są to autobusy między Izmir i lotniska, a możliwe jest również podjęcie pociągów, ale usługi te nie są częste.Istnieje 9 różnych firm wynajmu samochodów na lotnisku, to są DAB, Diure Tak, Zafer, Isil, Hertz, Avis, Sixt i Europcar.

6201794 osób odwiedziło lotniska w Izmirze w 2009 roku, około jedna czwarta z nich stosuje się do międzynarodowych połączeń lotniczych. Lotnisko znajduje się siedziba dwóch linii lotniczych, jest Izair i Pegasus. Siatka do różnych miast w Europie są dobre z Izmir.

Istnieje wiele sklepów na lotnisku, a także wiele punktów gastronomicznych, jednej z kawiarni pełne 90 ciasto rodzaje forksjellige. Inne udogodnienia obejmują salon fryzjerski, bankomat, poczta, sale konferencyjne oraz salon biznesowy z bezprzewodowym dostępem do Internetu. Nie ma hotelu na lotnisko.

polski