Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Izmir

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Izmir – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Izmir – Podręcznik

Wynajem Samochodów Izmir
Wynajem Aut Izmir

Izmir znajduje się w zachodniej Turcji i znajduje się na czele Izmirbukta wychodzących z Morza Egejskiego.Miasto jest stolicą prowincji Izmir jest trzecim co do wielkości miastem w kraju z liczbą mieszkańców ok. 3200000 (2008). Izmir posiada największy port wywozu i drugim co do wielkości port import z Turcji. Miasto zostało założone w ca. B. 1100 Kr i był nazywany Smyrna do 1929 roku.

Konak jest znanym obszarze Izmir, a wokół placu jest kilka zabytków i atrakcji. Stary zegar na wieży Izmir Clock Tower został wybudowany w 1901 roku i jest jasne, w krajobrazie Konak Square. Około jednej Square Konak można odwiedzić kilka muzeów, jak Muzeum Archeologiczne i Muzeum Etnograficzne. Na wysokości Kadifekale stoi stary zamek, który był nazywany Pago czasach rzymskich, Agora znajduje się muzeum z pozostałościami osadnictwa rzymskiego. Co roku na festiwalu w tym festiwal jazzowy i korfilmfestival.

Izmir Adnan Menderes International Airport chodzi. 18 km od miasta.