Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Izrael

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Izrael – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Izrael – Podręcznik

Izrael
Wynajem Aut Izrael

Izrael (7,2 mln mieszkańców w 2009 r.) znajduje się na Bliskim Wschodzie, w południowo-wschodniej części wybrzeża Morza Śródziemnego. Graniczy z Libanem na północy, Syria i Jordania na wschodzie i Egipcie w południowo-zachodniej.Izrael również granicami Zachodniego Brzegu i Strefy Gazy – co jest częściowo zarządzane przez Autonomię Palestyńską.

Izrael jest jedynym na świecie państwa żydowskiego – ale także życie arabskich muzułmanów, chrześcijan, druzowie i Samarytanie w kraju, jak również innych mniejszości religijnych.

W kraju zróżnicowany krajobraz z przybrzeżnych równin wzdłuż Morza Śródziemnego, góry i pagórki w głębi lądu, w Dolinie Jordanu, rzeki Jordania i Morza Martwego (znana z wysokiej zawartości soli) na wschodzie, i na pustyni Negew na południu.

Izrael ma przeważnie klimat umiarkowany, z deszczowej okresie od listopada do kwietnia. Nadmorskich miast Tel Awiwie i Hajfie, na północy klimat śródziemnomorski z opadów zimowych.Południowej obszary włosów klimatu. Eilat jest wysunięte na południe miasto Izraela i otrzymuje 1 mln odwiedzających rocznie. To miasto turystycznych znajduje się nad Zatoką Akaba, ramię Morza Czerwonego, i charakteryzuje się piękne piaszczyste plaże. Powierzchnia stepu klimatu – z wysokimi temperaturami przez cały rok.

Kapitał Jerozolimie ma 724.000 mieszkańców (2009) i znajduje się w historycznym regionie Judei.Jerozolima jest również najbardziej spornej miasta, i to ma wielkie znaczenie zarówno dla judaizmu, chrześcijaństwa i islamu. Wielu pielgrzymów podróży, aby zobaczyć przykład Grobu Świętego, Kalwarii, Meczet Al-Aksa, Kopuła na Wall Rock i Płaczu.

Największy w kraju port lotniczy – Ben Gurion International Airport – znajduje się tuż obok w Tel Awiwie.

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów zarówno w głównych miastach Jerozolimie i Tel-Aviv.

Popularne – wynajem samochodów