Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Liban

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Liban – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Liban – Podręcznik

Wynajem Samochodów Liban
Wynajem Aut Liban

Liban jest położony na Bliskim Wschodzie, i ma 4 mln mieszkańców (2009). Wybrzeża kraju na zachodzie do Morza Śródziemnego, na granicy Syrii na północy i wschodzie, jak również do Izraela i Palestyny w południe.

Językiem urzędowym jest język arabski jest, z francuskiego i angielskiego jako języka mniejszości.

Krajobraz Libanu składa się z wysokiej góry i łańcuchy górskie, doliny i urodzajne równiny. Najwyższym punktem jest Qornet Es-Saud, znajduje się 3090 metrów nad poziomem morza – i stanowi granicę z Syrią na północy.

Klimat w Libanie jest mieszanką klimatu śródziemnomorskiego na wybrzeżu, klimat stepu przeciwko Syrii i klimat górski, w górskich – w przypadku opadów śniegu w okresie zimowym.

I największych stolicy Libanu Bejrucie, który 1.800.000 mieszkańców.Bejrut jest położony na zachód kraju i jest jednym z najważniejszych portów na Bliskim Wschodzie. Miasto jest również centrum kraju w odniesieniu do gospodarki, kultury i handlu. Beirut ma wiele zabytków, galerie sztuki i muzea – jak również wiele sklepów i urozmaicone życie nocne.

Inne główne miasta w kraju jest Trypolis, Zahla, Sydon i Tyr.

Liban ma wiele do zaoferowania turystom, w tym archeologicznych i zabytków, pięknych plaż wzdłuż wybrzeża, jak również piękne i zróżnicowane krajobrazy.

Główne lotnisko w Libanie, Beirut Rafic Hariri International Airport, położony 9 km na południe od stolicy. Od tego są bezpośrednie połączenia do tych FrankfurtLondyn i Paryż.

Taniwynajemaut.pl oferuje szeroki wybór wypożyczalni samochodów w Libanie. Nasz silnik porównuje ceny z kilku firm i gwarantuję Ci, że klient niskich cenach.

Popularne – wynajem samochodów