Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Syria

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Syria – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Syria – Podręcznik

Wynajem Samochodów Syria
Wynajem Aut Syria

Syria (oficjalnie: Arabska Republika Syrii) znajduje się na Bliskim Wschodzie i 21.900.000 mieszkańców (2009). Kraj wybrzeża nad Morzem Śródziemnym i granice państw Turcja, Irak, JordaniaLiban i Izrael.

Syria ma zróżnicowany krajobraz z pustyń, równin i gór. Przybrzeżne równiny na zachodzie składa się z wydmy. Głównych rzek kraju – Eufrat – znajduje się na wschodzie.Najwyższym szczytem jest Mount Hermon – znajduje się 2814 metrów nad poziomem morza, na granicy między Syrią a Libanem.

W kraju jest najczęściej klimat subtropikalny, z gorącym, suchym latem i zimą cool. Niemniej jednak, obszary przybrzeżne w zachodniej klimat śródziemnomorski, a na wschodnich obszarach ma klimat pustynny.

Stolica Damaszek Syria kulturalne i religijne centrum, położony na południowy zachód kraju.

Damaszek 1,6 mln mieszkańców (2008), i jest jednym z najstarszych miast na świecie. Najbardziej popularnych atrakcji turystycznych należą Stare Miasto z wąskimi, krzywe uliczki, liczne bazary i kilka kościołów, meczetów i mauzoleów. Światowego dziedzictwa UNESCO. Inne główne miasta w Syria: Aleppo, Homs, Ar-Raqqah, Hama i Latakia.

W kraju główne lotnisko jest Damaszek International Airport, położony 18 km na wschód od stolicy.

Zarezerwuj wynajem samochodów w Syrii i Damaszku za niską cenę przez Taniwynajemaut.pl. Rezerwacja wynajem samochodów jest łatwe. Wybierz miejsce docelowe z wyszukiwarki, wpisz swój wiek i kliknij przycisk Szukaj, aby uzyskać natychmiastowy ceny na wynajem samochodów.

Popularne – wynajem samochodów