Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Damascus

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Damascus – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Damascus – Podręcznik

Wynajem Samochodów Damascus
Wynajem Aut Damascus

Damascus znajduje się w południowo-zachodniej Syrii, i narodu stolica i największe miasto 1,7 mln mieszkańców (2008).Miasto położone jest 80 km na wschód od Morza Śródziemnego, na płaskowyżu – 680 m.

Damascus jest jednym z najstarszych miast na świecie i ma długą historię jako centrum kulturalne i handlowe na Bliskim Wschodzie.

Miasto ma klimat subtropikalny z średniej rocznej temperatury 16,7 stopni Celsjusza. Lipiec i sierpień są najcieplejsze miesiące.

Damascus znajduje się kilka atrakcji turystycznych i zabytków. Największy jest Stare Miasto, które jest otoczone murem i jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W obrębie murów budynki zabytkowe, wąskie uliczki, bazary i meczety – w tymmeczet Omayyade od roku 705 Jest to jeden z muzułmańskich budynkach święte. Stare Miasto jest także wielkim średniowiecznej twierdzy z Damaszku Cytadeli.

W starej części miasta jest Biblia „Straight Street” – w których liczba biblijne wydarzenia miały miejsce. Na końcu tej ulicy jest dom Ananiasza – gdzie Apostoł Paweł otrzymał wzrok.

Inną popularną atrakcją jest Muzeum Narodowym w Damaszku, który został otwarty w 1919 roku – wystawa kilku obiektów archeologicznych i historycznych. Zwiedzający mogą obejrzeć m.in. 4000 lat rzeźby z Mari, oraz kopię Koranu z 1200s.

Damascus International Airport znajduje się 22 km na południowy wschód od centrum miasta.