Wynajem Samochodów Jordania

Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Jordania

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Jordania – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Jordania – Podręcznik

Wynajem Samochodów Jordania

Wynajem Aut Jordania

Krajem arabskim Jordanii znajduje się na Bliskim East / West Azji i 6.300.000 mieszkańców (2009). Graniczy z Syrią , Irakiem,Izrael i Zachodni Brzeg – jak Arabia Saudyjska .Jordania wzdłuż wybrzeża Morza Martwego i Zatoki Akaba (co prowadzi do Morza Czerwonego).

Krajobraz w Jordanii są zdominowane przez pustynię, lecz kraj ma także kilka góry / gór. Na zachodzie leży rzece Jordania. W kraju jest suchy klimat kontynentalny z suchymi, słoneczne dni i wysokie temperatury przez cały rok, ale na północnym zachodzie jest klimat śródziemnomorski z ciepłym latem i chłodnym, wilgotnym zimy.

Jordania jest na wakacjach z kultury arabskiej, rynków i atrakcji. Najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w kraju jest cięcie miasta Petra w południowo – który jest wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO – oraz wycieczki do Wadi Rum Desert Reserve w południe. W przeciwnym razie, turystyczne miasta Aqaba Bay, Tala Bay znajduje się na południowym krańcu Morza Czerwonego, przez cały rok podróży – z najlepszymi szans na słońcu i pływanie.

Północy kraju leży Amman, który ma 2 mln mieszkańców (2009). Amman jest największym miastem kraju – i politycznych, kulturalnych i centrum handlowego.Amman jest także jednym z najstarszych miast na świecie. Atrakcji turystycznych do ogromnego meczetu Króla Husajna nazwie, a teatr rzymski.

Inne główne miasta w Zarqa Jordanii, Irbid i Akaba (Aqaba).

Dwa główne lotniska w Jordanii Queen Alia International Airport , położony 30 km na południe od Ammanu i King Hussein International Airport, położony na południu kraju – w mieście Aqaba.

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów na lotniskach i powyżej w większości dużych miast w Jordanii.

polski