Wynajem Samochodów Arabia Saudyjska

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Arabia Saudyjska

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Arabia Saudyjska – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Arabia Saudyjska – Podręcznik

Wynajem Samochodów Arabia Saudyjska
Wynajem Aut Arabia Saudyjska

Arabia Saudyjska (około 24 mln mieszkańców w 2007 r.) znajduje się w zachodniej Azji, konkretnie na Półwyspie Arabskim. Jest otoczony przez Kuwejt, Irak i Jordania w północno-północny zachód – i Jemen, Oman i Zjednoczone Emiraty Arabskie w na południowym wschodzie.Na wschodzie – w Zatoce Perskiej, gdzie Arabia Saudyjska posiada długą linię brzegową – kraj ma także wspólną granicę z „państw malutki” Katar i Bahrajn. Najdłuższy wybrzeża znajduje się wzdłuż Morza Czerwonego oraz na zachodzie.

Duża Płaskowyż rozciąga się na całej długości kraju – i nad Morzem Czerwonym. Jest tu zarówno góry wysokie (zwłaszcza w południowo-zachodniej) i rozległe obszary piaszczyste pustynie. Najwyższy szczyt Dżabal Sauda, jest 3133 m. W kierunku Zatoki Perskiej, krajobraz zdominowany przez niektórych obszarów bagiennych i soli.

Klimat w Arabii Saudyjskiej jest głównie suche i gorące, ale we wnętrzu może być wahania między dniem i nocą temperatura być bardzo duże. Kraj jest ubogi w opady. Z wyjątkiem okresu od listopada do stycznia praktycznie nie pada.

głównych atrakcji Arabii Saudyjskiej są związane z miast Mekki i Medyny, co w tradycji islamskiej jest postrzegane jako święte.W Mekce są też święty kamień Kaaba. W przeciwnym razie stolicy Rijadzie, który jest dość środku kraju, w Arabii Saudyjskiej do wielkości miasto (ok. 3,5 mln mieszkańców).Prawie równe Jeddah (około 3,4 mln mieszkańców) znajduje się na Morzu Czerwonym, i jest głównym portem morskim kraju.

Dwa najbardziej ruchliwych portów lotniczych lotniska King Khalid w Rijadzie i króla Abdul Aziz Międzynarodowy Port Lotniczy w Jeddah.

Popularne – wynajem samochodów