Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Jeddah

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Jeddah – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Jeddah – Podręcznik

Wynajem Samochodów Jeddah
Wynajem Aut Jeddah

Dżudda jest również znany jako Dżudda lub Juddah i znajduje się na zachodnim wybrzeżu Arabii Saudyjskiej. Graniczy z miasta nad Morzem Czerwonym i port jest najważniejszym w kraju. Port, który służył również do świętego miasta islamu Mekka ok. znajduje. 70 km na wschód od Jeddah. Miasto jest kraj drugie największe miasto i ośrodek przemysłowy i finansowy w kraju. Populacji szacuje się na około. 3000000 w 2008 roku.

Istnieje wiele pięknych plaż i ośrodków w okolicy znanej z pięknych raf koralowych. W centrum, goście mogą skorzystać z dobrych sklepów Tahliya Street i nie mniej słynnego rynków, które istnieją w starym mieście Al-Balad, gdzie znajdują się zabytkowe budynki i małych, wąskich uliczek. Naseef Dom znajduje się obecnie muzeum i był kiedyś domem dla jednego z najbardziej znanych rodzin Jeddah gospodarczej. King Fahd fontanna najwyższych na świecie fontanna w ponad 300 metrów, a Jungle Teren jest dookoła parku rozrywki.

King Abdul Aziz International Airport znajduje się ok. 20 km od Jeddah.