Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Riyadh

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Riyadh – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Riyadh – Podręcznik

Wynajem Samochodów Riyadh
Wynajem Aut Riyadh

Rijad, stolicy Arabii Saudyjskiej, jest metropolią o liczbie ludności około 4,8 mln (2009).Położony jest na płaskowyżu w środku Półwyspu Arabskiego – w regionie Najd.W 1960 roku było 150 tysięcy ludzi w mieście, jak ludzie, wzrost w ciągu ostatnich 50 lat jest ogromne.

Gwałtowny rozwój jest to widoczne w krajobrazie miejskim, gdzie ogromne budynki charakteryzujące się nowoczesną architekturą dominuje. Wśród nich jest Arabia Saudyjska dwa wieżowców: 302-metrowy Brytania Center (Al Mamlaka), takie jak zawiera apartamenty, hotel i centrum handlowe z ponad 160 sklepów – i 267-metrowa Al Faisaliyah Center. Pierwszy został zbudowany w 2002, drugi w 2000 roku. Jeszcze wyższy budynek jest w budowie i ma się zakończyć w 2010 roku.

Poprzednio było to 170 metrów wysokości wieży telewizyjnej (z widokową na górze) miasta najwyższych budynków. Został zbudowany pod koniec 1970 roku.

Istnieją jednak także starsze architektury, przede wszystkim w centrum starego miasta. Najbardziej znana jest Al Masmak, który jest połączeniem zamek i twierdza, zbudowana z piaskowca około 1865 roku. Teraz jest częścią grupy z odrestaurowanych budynków, które są wspólnie króla Abd al-Aziz Historical Center.

główne lotnisko Arabia Saudyjska – King Khalid International Airport – znajduje się 35 km na północ od Rijadu.