Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Riyadh Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Riyadh Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Riyadh Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Riyadh Lotnisko

Wynajem Aut Riyadh Lotnisko

Rijad King Khaled International Airport (JED) znajduje się 35 km na północ od Rijadu .Taxi jest jedynym sposobem, aby pomiędzy lotniskiem i Rijad lotniska i muszą być rezerwowane z wyprzedzeniem. Istnieje kilka firm wynajmu samochodów na lotnisku, w tym Avis i budżetu. Kobiety nie mogą prowadzić pojazdów mechanicznych w Arabii Saudyjskiej.

Szacuje się, że około 32.138.000 pasażerów odwiedzi Riyadh lotniska w 2010 roku. Jest to siedziba Arabia Saudyjskan Airlines, który służy około 40 miejsc na całym świecie, jak również firm Nas Air i Sama. Od sierpnia 1990 do maja 1991 r. lotnisko było pod kontrolą US Air Force, który użył go w wojnie w Zatoce Perskiej. Lotnisko to jest alternatywna baza lądowania promu kosmicznego NASA.

Rijad Airport znajduje się duży wybór restauracji, kawiarni, barów i sklepów. Inne obiekty na lotnisku jest bank, poczta, meczet i pierwszej pomocy. Sahara Airport Hotel położony jest na lotnisku znajduje się centrum biznesowe.

polski