Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Ta’if

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ta’if – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ta’if – Podręcznik

Wynajem Samochodów Ta’if
Wynajem Aut Ta’if – Foto: © Kelantan Jottings

Ta’if miasto w dół o. 530.000 mieszkańców, w zachodniej części Arabii Saudyjskiej, 70 km na południowy wschód od świętego miasta Mekki.Ta’if, położone na płaskowyżu 1880 m npm, istnieje od czasów starożytnych.

W mieście gwałtownie wzrosło w ostatnich latach, i to jest skoncentrowany na rozwoju turystyki. Tereny rekreacyjne muszą być szczególnie popularne King Fahd ogród wymienione. Obejmuje on obszar 175.000 m2, w tym sztuczne jezioro, place zabaw dla dzieci, piękny park i meczet. Nieco na południe od centrum jest również Al Rudaf Park, rezerwat przyrody, który jest również wyposażony w małe zoo.

Do zabytków są grób Abdullah ibn Abbas „jest najczęściej odwiedzanym. On był prorokiem, kuzyna Mahometa. Ponadto, groby dwóch synów Mahometa, która zmarli we wczesnym dzieciństwie, jest zachowana. Kolejny pamięci historycznej, które mogą być związane z Muhammad, jest Wadi Mitna – miejsce, gdzie ukrywał się przed wrogami w roku 619 ADKr.   Dzisiaj nie ma tam mały meczet.

W „Souk”, stare centrum handlowe w centrum miasta, jest zajęty środowiska zakupy – i można zrobić dobre zakupy. Jest to szczególnie wyroby, jak dywany i ceramiki, które są sprzedawane tutaj.

Ta’if Regional Airport jest małe lotnisko 30 km na północ od centrum. Stamtąd to regularne połączenia trasy z kapitału Riyadh.