Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Medinah

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Medinah – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Medinah – Podręcznik

Wynajem Samochodów Medinah
Wynajem Aut Medinah

Medina jest usytuowany w zachodniej części Arabii Saudyjskiej. Miasto położone jest w bujnej oazie około 180 km na wschód od Morza Czerwonego i oznacza „miasto proroka”. W 622 AD Kr. Prorok Mahomet uciekał do Medinah po czym wygnany z Mekki, ok. znajduje. 330 km na południe od Medina. Dziś miasto liczy około 1,3 miliona (2007).

Medina jest drugim najświętsze miasto islamu po Mekce i proroka Mahometa został tu pochowany, który pozwala pielgrzymów w drodze do Mekki dodać wizytę Medina.Tomb Proroka i jego córka Fatima, Meczet Proroka piękny Meczet jest najbardziej znanym budynkiem w mieście. Istnieje wiele miejsc kultu religijnego w Medina, że tylko muzułmanie mogą odwiedzić, takie jak Masjid Quba, który jako pierwszy meczet Muhammada że sam był zaangażowany w budynku.

Prince Mohammad Bin Abdul Aziz International Airport jest czwartym najbardziej lotnisko w kraju i położony jest ok.. 15 km poza Medina.