Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Amman Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Amman Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Amman Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Amman Lotnisko
Wynajem Aut Amman Lotnisko

Queen Alia International Airport (AMM) znajduje się 32 km na południe od Ammanu. Lotnisko nosi nazwę Queen Alia, żona króla Husajna trzecim, który zginął w katastrofie śmigłowca w 1977 roku. Są to autobusy między lotniskiem i Amman co pół godziny. Istnieje kilka firm wynajmu samochodów na lotnisku, w tym Avis i Hertz są reprezentowane.

W 2009 roku 4.770.000 pasażerów odwiedził lotnisko, które jest największym w Jordanii. Jest to siedziba Royal Jordanian Airlines, Jazeera Airways, Gulf Air Jordania i Lotnictwa. Istnieją dobre połączenia z Amman Queen Alia lotniska można dojechać bezpośrednio do miejsc na Bliskim Wschodzie, Azji, Europie i USA.

Amman Queen Alia lotniska jest bardzo dobry wybór kawiarni, restauracji i barów. Są wolne od cła i specjalistycznych sklepów, które sprzedają pamiątki i cukiernicze arabskim.
Inne udogodnienia obejmują usługi medyczne, bankowość, bezprzewodowy dostęp do Internetu, salonu VIP, biznesu. Golden Tulip Amman Airport znajduje się 2 km od lotniska.