Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Amman

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Amman – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Amman – Podręcznik

Wynajem Samochodów Amman
Wynajem Aut Amman

Amman, stolica Jordanii, i na temat. 2.100.000 mieszkańców (2008).Miasto położone jest gdzie starożytnych Filadelfii.

Liczba ruin miasta z najbliższej historii jest zachowana – w tym rzymski amfiteatr z około roku 170 ADKr. Na Cytadeli Hill (Jabal al-Qal’a) jest również ruiny dużej świątyni Herkulesa (z czasów rzymskich) i Jordania Muzeum Archeologiczne, gdzie wyniki z serii badań archeologicznych (w tym z Jerycha) są zbierane. Poza tym, jest wiele pięknych, starych budynków i zabytków w Ammanie.

Miasto ma też liczne muzea – w tym duże muzeum folkloru i muzeum samochodów. Kilka meczety są także popularne atrakcje turystyczne. Najnowsze i najlepsze z nich jest imponujący King Abduallah w meczecie, z miejsca dla 3000 osób. Został wzniesiony w 1980 roku.

Amman jest także rajem zakupów. Możesz zrobić dobry i ekscytujące zakupy w starej dzielnicy Souk arabskim bazarze Jara – lub możesz odwiedzić jedną z wielu nowoczesnych centrów handlowych.

Istnieje wiele innych atrakcji turystycznych w okolicach Ammanu. Północnym krańcu słony Dead Sea znajduje się około 40 km na południowy zachód od miasta. Wiele podróży tutaj ze względu na rzekome działanie korzystne dla zdrowia ma słoną wodą. W tym obszarze znajduje się również kilka miejsc, w szczególności w odniesieniu do biblijnej opowieści. W rzece Jordania, która wpada do Morza Martwego, jest na przykład Al-Maghtas – miejsce, gdzie Jan Chrzciciel, aby ochrzcił Jezusa. A między Amman i Morza Martwego jest Mount Nebo (817 m), gdzie Mojżesz zmarł Po przejrzeniu do „ziemi obiecanej”.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Queen Alia lotniska, znajduje się 35 km na południe od Ammanu.