Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Frankfurt

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Frankfurt – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Frankfurt – Podręcznik

Wynajem Samochodów Frankfurt

Wynajem Aut Frankfurt

Frankfurt położony jest w centralnej państwa niemieckiego Hesji – i z 670.000 mieszkańców (1,8 mln w obszarze metropolitalnym), Niemcy 5 wielkości miasta.Często określa się do Frankfurtu w celu uniknięcia nieporozumień ze znacznie mniejszym mieście Frankfurt nad Odrą, który leży na wschodniej granicy z Polska .Jak sama nazwa mówi, nad rzeką Men przepływa przez miasto.

Duża część dzielnic w centrum Frankfurtu zostały zniszczone podczas 2. II wojny światowej – w tym zabytkowego centrum miasta. Więc to jest trochę stary architektura pozostała w mieście. Wydaje się, przede wszystkim w tętniącej życiem, nowoczesnej metropolii – i to jest również jednym z UE najważniejszych ośrodków finansowych.

Wśród największych atrakcji miasta Alte Oper we Frankfurcie Starej Opery, jak przed 2 II wojny światowej był jednym z najbardziej prestiżowych w Niemczech. Po wojnie został odbudowany jako sala koncertowa – a opera od 1951 roku mieszka w nowym budynku (Neue Oper). W przeciwnym razie, Frankfurt prawie 20 różnych muzeów – w tym architektury muzeum, muzeum filmu, liczne muzea sztuki i muzeum kultury i historii żydowskiej.

Należy również zauważyć, że Frankfurt jest jednym z najbardziej ruchliwych obszarach Niemiec na zakupy.

Frankfurt am Main International Airport to największy w Niemczech i trzecim w Europie lotnisko.Znajduje się 12 km na południe od Frankfurtu.

Zarezerwuj wypożyczalni samochodów w centrum Frankfurtu i lotniska we Frankfurcie. Proponujemy wynajem samochodów dla większości celów i budżetu, czy to małe samochody gospodarki lub większych samochodów jak Ford wagon stacji lub minibus Toyota. Wynajem samochodów we Frankfurcie również ubezpieczenia oraz nielimitowany przebieg w momencie składania zamówienia przez Taniwynajemaut.pl.

polski