Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Heidelberg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Heidelberg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Heidelberg – Podręcznik

Wynajem Samochodów Heidelberg
Wynajem Aut Heidelberg

Heidelberg położony jest w południowo-zachodniej części Niemiec i należy do Badenii-Wirtembergii.Miasto ma 145.000 mieszkańców (2008), pięknie położony nad brzegiem rzeki Neckar, która wpada do Renu w miejscowości Mannheim – 22 km na północny zachód od Heidelberg. Miasto ma bogate życie kulturalne z ponad 20 muzeów i galerii sztuki – i park rzeźb – i jest znany z corocznego festiwalu muzyki klasycznej „Heidelberger Frühling”.

Heidelberg została założona w 1386 roku i jest znana z malowniczego Starego Miasta – „Starówka”. Istnieją również „Alte Brücke” – stary kamienny most z 1786 z barokowym hełmy wieży. Jednym z jego głównych atrakcji turystycznych zamku w Heidelbergu, gdzie najstarsza część 1294. Zamek – który również znajduje się w starej części miasta – od tego czasu otrzymała kilka dodatków w różnych stylach, i jest otoczony przez piękny park.

Inne atrakcje w Heidelberg są bl. a. Karlstor (łuk triumfalny z 1775 roku), „Heidelberger Kunstverein (z wystawy międzynarodowej sztuki współczesnej), dzielnica Bergheim (która leży na zachód od starego miasta – pierwotnie zabytkowej miejscowości) kościół Świętego Ducha z 1300 roku, jezuitów z 1712 – jak również Zoo Heidelberg.

Najbliższe regionalne lotnisko City Airport Mannheim, położone na północny zachód od 16.7 km Heidelberg.