Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Frankfurt Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Frankfurt Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Frankfurt Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Frankfurt Lotnisko
Wynajem Aut Frankfurt Lotnisko

Lotnisko we Frankfurcie (FRA) jest położony 12 km na południowy zachód od centrum Frankfurtu w Niemczech. Istnieją dobre połączenia autobusowe i pociągów pomiędzy Frankfurtem i lotniska. Istnieje wypożyczalni samochodów w obu terminali 1 i 2, są National Alamo, Hertx, Sixt, Avis.Dollar, Trifty, Enterprise i Europcar.

Około 52 mln pasażerów odwiedził lotnisko we Frankfurcie w 2006 roku, co czyni ją największą w Niemczech, i 3. największych w Europie. Jest to najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Europie pod względem ruchu cargo. Z Frankfurtu, dojechać bezpośrednio do większości miejsc na świecie. Jest to siedziba Air Indie, Condor Flugdienst i Lufthansa. Nowy terminal został ukończony w 2007 roku.

Lotnisko we Frankfurcie znajduje się wiele lokali gastronomicznych, klubów i wszystkich 130 różnych sklepów, gdzie niektóre z nich znajdują się w centrum handlowym, otwarty w lipcu 2009. Urządzenia są banki, bezprzewodowy internet, centrum biznesowe, salon VIP, place zabaw, apteka i ośrodek zdrowia. Hotel Sheraton położony jest związane z Terminalu 1 i jest 20-nieparzyste hotele w pobliżu, które są autobusy do.