Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Paryz

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Paryz – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Paryz – Podręcznik

Paryz

Wynajem Aut Paryz

Francji kapitału Paryżu, jest największą w Europie miasta – przynajmniej jeśli cały obszar metropolitalny są włączone.Następnie pracuje z całkowitej populacji 12 milionów. W określonych granicach miasta od 1860 mieszka jednak „tylko” 2,2 mln osób (2007). Paryż jest również w Europie najczęściej odwiedzanym miastem. Około 30 milionów turystów przyjeżdżają tu co roku.

Paryż jest osobny dział (powiat), a także centralnym punktem w regionie Île-de-France. Sekwany w dwóch częściach centrum – Rive Gauche (lewy brzeg) i Rive Droite (prawy brzeg).

To może mieć bardzo długą listę wszystkich atrakcji Paryża. Wśród najbardziej znanych jest Wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, kościół Notre Dame i Sacre Coeur, Invalides Dome, Panteonu i parada Champs-Elysées. A miasto wielu muzeów, muzeów, Luwru i Muzeum Narodowe Sztuki Współczesnej w Centrum Pompidou najczęściej odwiedzanych.

W przeciwnym razie, malowniczej Dzielnicy Łacińskiej, na lewym brzegu i czwarte artysty wzgórza Montmartre (w pobliżu Sacré Coeur) popularnym miejscem pielgrzymek – i jeden w Paryżu, należy również cieszyć się, co typowo paryskim życiem kawiarni. Pasażerowie podróżujący z dziećmi, wizyta w parku rozrywki Disneyland Resort Paryz około 30 km na wschód od stolicy jest mało prawdopodobne, aby uniknąć.

Paryz ma dwóch głównych międzynarodowych lotnisk: Orly Airport (15 km na południe od miasta) i Roissy Charles de Gaulle (25 km na północny wschód od miasta)

Ceny za wynajem samochodów w Paryżu jest bardzo zróżnicowana. Warto być wcześnie na najtańsze ceny. Radzimy Ci samochód jak najszybciej, zwłaszcza, jeśli tak w sezonie, który trwa od maja do września.

polski