Wynajem Samochodów Francja

Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Francja

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Francja – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Francja – Podręcznik

Francja

Wynajem Aut Francja

krajobrazów Francja składa się z nizin na północy i zachodzie, a środkowy Francji objęta jest górzysty region Masywu Centralnego.W południowo-zachodniej Hiszpaniijest gór Pirenejów, a znajdziemy na wschodzie Alpy (Francja, gdzie spotyka się Szwajcaria i Włochy ).Najwyższy szczyt Alp jest Mont Blanc (4807 m).

Francja ma w większości umiarkowany klimat z dość ciepłymi latami i łagodnymi zimami. Wzdłuż wybrzeża Atlantyku jest nieco wilgotniejsze nadmorski klimat, zaś na południu Francji charakteryzuje się cieplejszy i suchszy klimat śródziemnomorski.

Stolica kraju, Paryżu , jest największą w Europie obszaru metropolitalnego.Istnieje prawie 12 milionów ludzi tutaj (około 2,2 mln euro w centrum miasta) i jest jednym z głównych ośrodków turystycznych z wielu słynnych atrakcji.

Inne duże miasta we Francji, Marsylia , Lyon , Tuluza , Bordeaux , Strasburg i Nicea .Francja słynie z kuchni i jego win – a także jest jednym z wielkich europejskich narodów kulturalnych.

Główne lotnisko Francji, Charles de Gaulle International Airport (aka Roissy Airport) – 30 km na północny wschód od Paryża.

Taniwynajemaut.pl jest jednym z najbardziej zróżnicowanych wynajem samochodów we Francji. Przy zamawianiu przez nas masz gwarancję, niskie ceny wynajmu samochodów w większości miejsc.

polski