Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Marsylia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Marsylia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Marsylia – Podręcznik

Marsylia

Wynajem Aut Marsylia

Marsylia – z 852.395 mieszkańców (2007) – jest we Francji drugim co do wielkości miasta.Biorąc cały obszar miasta, ludność prawie dwukrotnie (o 1,6 mln). Miasto położone jest na południu kraju, gdzie płynie rzeka Rodanu do Morza Śródziemnego i centrum administracyjne w Ministerstwie Bouches-du-Rhône i Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże. Marsylia została założona przez Greków, już około roku 600 pneKr. – I tak ma bardzo długą historię.

Do najbardziej znanych atrakcji w Marsylii, to symbol miasta: Bazylika Notre Dame de la Garde, który znajduje się na wzgórzu w pobliżu portu. Nie ma stary kościół (zbudowany w 1880 roku), ale jest monumentalny – a także ma 11 metrów wysokości statua złocone z Maryi Panny z dzieckiem Chrystusa na górze.

Miasta jak Marsylia ma również oczywiście wiele atrakcji do zaoferowania. Wśród najbardziej popularnych jest Abbaye Saint-Victor (Francja najstarszy kościół, który rozpoczął się w 400-numer), Musée des Dock Romains (szczątki magazynie portowym z czasów rzymskich) oraz tradycyjnym rynku ryb w Vieux Port (Stary Port).

W przeciwnym wypadku, jak również wielu turystów do realizacji wycieczki do małej wyspie przypadku, który znajduje się na obrzeżach miasta. W rzeczywistości jest słynnym twierdzy Chateau d’If, znany między innymi, z historii „Hrabia Monte Christo”.

Międzynarodowe lotnisko w Marsylii o nazwie Aéroport Marsylia Provence, i to jest 27 km na północny zachód od miasta.

polski