Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Londyn

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Londyn – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Londyn – Podręcznik

Wynajem Samochodów Londyn

Wynajem Aut Londyn

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii i znajduje się na południe kraju. Thames dzieli miasto na dwie części i łączy w Kanale La Manche 65 km dalej na południe. Miasto jest podzielone na 32 gmin i Starego Miasta City of Londyn, którzy po prostu o nazwie City. Londyn już od około 2000 roku i służył jako   obrotu jest już około roku 60 neKr. Dziś ludność ok. 7500000 (2008).

Londyn ma wiele do zaoferowania, zarówno zabytków, znanych parków oraz światowej sławy Westend teatru. Goście mogą wybierać spośród wszystkich rodzajów muzeów, z Muzeum Madame Tussauds w Londynie. Znanych budynków jest wieża zegarowa Big Ben i słynnego zamku Tower of Londyn, gdzie zlokalizowane są klejnoty koronne. Inne atrakcje, jakie należy podjąć, aby odwiedzić Pałac Buckingham, Londyn Zoo i Sea Life Londyn Aquarium.

Lotniska w Londyn Gatwick Airport, Stansted Airport , Londyn City Airport, Londyn Luton Airport i największym jest Heathrow Airport i znajduje się ok. 30 km od centrum miasta.

polski