Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Londyn Heathrow Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Londyn Heathrow Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Londyn Heathrow Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Londyn Heathrow Lotnisko
Wynajem Aut Londyn Heathrow Lotnisko

Londyn Heathrow Airport (LHR) znajduje się w Hillingdon, londyńskiej dzielnicy zachodniej, 22 km od centrum miasta.Lotnisko posiada pięć zacisków, ten ostatni został otwarty w maju 2008 roku.  Terminal 1 i 3 są w odległości spaceru, podczas gdy terminal 4 i 5 można dojechać bezpłatnym autobusem i pociągiem. Od Londynu, spacer do iz Heathrow autobusem, pociągiem i metrem. Siedem firm oferuje wynajem samochodów.

Heathrow jest największym na świecie 3 największy port lotniczy pod względem liczby pasażerów (2008) z ponad 67 mln pasażerów rocznie, a największe w Europie.Jest on używany przez 98 różnych linii lotniczych latających do ponad 170 różnych miejsc. Lotnisko znajduje się siedziba British Airways, BMI i Virgin Atlantic Airways.

Heathrow Mogą Państwo skorzystać z możliwości robienia zakupów, od dóbr luksusowych z Harrods bezcłowy i bohandel. Restauracje i kawiarnie szerokiej gamy produktów spożywczych z całego świata. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy dostęp do Internetu, fotele do masażu i urody, różnych dla VIP-ów już i plac zabaw dla dzieci. Istnieje kilka hoteli związane z różnych terminali.