Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Londyn Stansted Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Londyn Stansted Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Londyn Stansted Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Londyn Stansted Lotnisko
Wynajem Aut Londyn Stansted Lotnisko

Szukasz taniego samochodu do wynajęcia na lotnisku Londyn Stansted? Opcja odbioru wypożyczonego samochodu na lotnisku jest bardzo praktyczna, a odbierając pojazd już tam, nie musisz martwić się transportem publicznym. Do wyboru masz kilka marek samochodów w różnych cenach. Zaleca się dokonanie rezerwacji samochodu z dużym wyprzedzeniem, ponieważ w ten sposób możesz być pewien, że wybierzesz samochód, który będzie najlepiej odpowiadał Tobie i Twoim potrzebom. Porównując ceny wynajmu samochodów z kilku firm, będziesz w stanie znaleźć najlepszą możliwą ofertę wypożyczenia samochodu na czas Twojego pobytu w Londynie. 

O lotnisku Stansted

Lotnisko London Stansted (STN) znajduje się 62 km (39 mil) na północ od Londynu i jest obsługiwane głównie przez tanie linie lotnicze, takie jak Ryanair i EasyJet. Lotnisko jest trzecim najbardziej ruchliwym w Londynie po Heathrow i Gatwick, obsługuje ono ponad 18 milionów podróżnych rocznie. W hali przylotów w budynku terminalu znajduje się wiele międzynarodowych firm wynajmujących samochody, w tym Avis, Hertz, Sixt, Budget, Enterprise, National i Alamo. 

Lotnisko London Stansted znajduje się w hrabstwie Essex, tuż przy autostradzie M11. Przy lotnisku znajduje się wiele hoteli, w tym Hilton, Radisson Blu i Holiday Inn. W okolicy można znaleźć także kilka pól golfowych. 

Położonym najbliżej lotniska miastem jest Bishop’s Stortford, z populacją około 38 000 (2014) osób. Miasto położone jest 9 km (6 mil) na zachód od lotniska Stansted, a słynie ono z dużego centrum handlowego Jackson Square, w którym znajduje się wiele sklepów i kawiarni. 

Ruch drogowy

Sieć dróg w Wielkiej Brytanii jest dobrze rozwinięta oraz znajduje się wiele pięknych autostrad. W Wielkiej Brytanii obowiązuje ruch lewostronny, z kierownicą po prawej stronie samochodu. Chociaż większość ludzi szybko dostosowuje się do jazdy po lewej stronie, bardzo ważne jest, aby uważać na znaki i zachować czujność na skrzyżowaniach i na rondach. Jeżeli masz problemy ze zmianą biegów lewą ręką, wypożycz samochód z automatyczną skrzynią biegów. 

Pamiętaj, że ograniczenia prędkości w Wielkiej Brytanii są podawane w milach na godzinę, a nie w kilometrach na godzinę. W miastach ograniczenie prędkości wynosi 30 mil / h (48 km / h), na drogach krajowych – 60 mil / h (96 km / h), a na autostradach – 70 mil / h (112 km / h). 

Jazda samochodem w centrum Londynu może wydawać się chaotyczna, a w niektórych strefach należy uiścić opłatę z tytułu zagęszczenia ruchu w wysokości 8 GBP, obowiązującą w dni powszednie w godzinach 07.00-18.30. Strefy te oznaczone są czerwonymi znakami z białym C. Opłatę można uiścić za pomocą telefonu komórkowego, przez Internet lub na stacjach benzynowych. 

Wskazówski dla kierowców

Jeśli wybierasz się z lotniska do Londynu, wybierz autostradę M-11. Stolica Wielkiej Brytanii, Londyn, ma około 8 milionów mieszkańców i jest jednym z najważniejszych centrów politycznych, gospodarczych i kulturalnych na świecie. W Londynie znajduje się wiele zabytków i atrakcji, a także wspaniałe centra handlowe i tętniące życiem kluby nocne. Niektóre z najbardziej znanych zabytków w Londynie to Big Ben, Pałac Westminsterski oraz Muzeum Brytyjskie, a także królewska rezydencja Buckingham Palace. Popularna wśród odwiedzających jest także narodowa galeria sztuki współczesnej Tate Modern oraz katedra św. Pawła, zbudowana w 1710 roku. 

Jeśli chciałbyś podziwiać piękny widok na miasto, możesz udać się na najwyższe na świecie obrotowe koło obserwacyjne, London Eye. Londyn jest znany także ze swoich teatrów, oper i sal koncertowych, z których najbardziej znaną jest Royal Albert Hall, wybudowana w 1871 roku. 

Kolejnym miejscem idealnym na przyjemną wycieczkę jest uniwersyteckie miasto Cambridge, położone około 50 km (30 mil) na północ od lotniska Stansted w Londynie. Cambridge leży nad rzeką Cam i liczy około 123 000 mieszkańców. Miasto jest jednym z najstarszych w Anglii, a zostało ono założone już w roku 1207. W Cambridge znajduje się wiele pięknych budynków, z których najbardziej znanym jest Uniwersytet Cambridge, założony w 1209 roku, oraz XV-wieczna kaplica King’s College. 

Cambridge ma także do zaoferowania wiele muzeów, w tym muzeum sztuki Kettle’s Yard, Muzeum Archeologii i Antropologii oraz muzeum poświęcone wojskowości, Imperial War Museum, położone w Duxford, 20 km (13 mil) na południe od Cambridge.