Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Londyn Stansted Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Londyn Stansted Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Londyn Stansted Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Londyn Stansted Lotnisko

Wynajem Aut Londyn Stansted Lotnisko

Lotnisko Londyn Stansted (STN) znajduje się około 50 mil na północny wschód od Londynu .Jest trzecim co do wielkości lotnisko w Wielkiej Brytanii i jednym z pięciu Londyn lotnisk międzynarodowych.Najłatwiej dostać się do iz Londynu jest pociągiem, który kursuje co 15 minut od lotniska i 45 minut. Pięć różnych firm oferuje wynajem samochodów.

W 2008 roku lotnisko obsługiwane 22.360.364 pasażerów. Londyn Stansted jest głównie przez tanie linie lotnicze Ryanair i EasyJet jak, a także służy jako główna baza dla tych spółek. Od Stansted mogą latać do 160 różnych miejsc w Europie i Afryce Północnej.

Lotnisko posiada szeroki wybór sklepów, restauracji i kawiarni. Istnieją dwa hotele na lotnisku. Autobusem biegnie z Londyn Stansted do Hilton Londyn Stansted.Nowyhotel Radisson SAS znajduje się dwie minuty od którego można dostać się przez chodnik z dachu.United Business Centre usytuowany jest w pobliżu lotniska, z sal konferencyjnych i biur.

polski