Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Cambridge

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Cambridge – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Cambridge – Podręcznik

Wynajem Samochodów Cambridge
Wynajem Aut Cambridge

Cambridge jest centrum miasta i administracyjnych w hrabstwie Cambridgeshire. W hrabstwie znajduje się na wschód w południowej części Anglii, a miasto znajduje się na południe w powiecie.Rzeki Cam przepływa przez miasto i liczbę mieszkańców oceniano na ponad 120 000 (2008) w granicach miasta. Cambridge została powołana w 1207 i jest jednym z najstarszych miast kraju.

Cambridge jest najbardziej znany jako miasto uniwersyteckie, i Uniwersytetu Cambridge w Anglii są drugim najstarszym uniwersytetem i czwarty najstarszy. Uniwersytet został założony w budynkach 1200s i uniwersyteckich i zabytkowych rezydencji. Duża część miasta wykazuje oznaki średniowieczne, jak ulice i mosty. Istnieje wiele aby dostać się do Cambridge, a nie tylko muzea, wystawy i zabytkowych budowli. Istnieje kilka teatrów, sal koncertowych i festiwalach, m.in. festiwal szekspirowski, festiwal jazzowy i festiwal piwa.

Londyn Stansted Airport jest najbliższe lotnisko do Cambridge i znajduje się ok.. 50 km na południe.Inne ważne lotniska znajdują się w odległości krótkiej jazdy od miasta, takich jak Londyn Gatwick i Heathrow.