Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Reims

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Reims – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Reims – Podręcznik

Wynajem Samochodów Reims
Wynajem Aut Reims

Reims to miasto w północnej Francji, 143 km na północny wschód od stolicy Paryża. Reims położony jest nad rzeką Aisne Canal de l’à la Marne i Little. Ok. 188.000 ludzi mieszka tu 216 tysięcy z przedmieścia.

Reims było Celtic stolicy rzymskiej, kiedy miasto było nazywane Civitas Remorum. Reims słynie ze wspaniałej gotyckiej katedry Notre-Dame, który rozpoczął się w 1211 i zakończył się w 1200s. Jest szczególnie bogate w jego rzeźbach postaci i Marc Chagall zdobiły okna w części wschodniej. Kościół opactwa Bazylika St-Rémi od 1000, a Roman łuk triumfalny w Porte de Mars od 300 są innych malowniczych budynków. Reims jest centrum vinhandel, zwłaszcza dla szampana. Jest przechowywany w jaskiniach wapiennych skał w obrębie miasta. Wiele z największą firmą szampana ma biura w Reims, i nie ma smaku szampana. Reims jest również znany jako miejsce, gdzie kapitulacji Niemiec została podpisana w dniu 7 Maja 1945 roku.

Jest transfer do Paryz Orly i Roissy Charles de Gaulle.