Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Paryz Orly Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Paryz Orly Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Paryz Orly Lotnisko – Podręcznik

Paryz Orly Lotnisko
Wynajem Aut Paryz Orly Lotnisko

Paryskiego lotniska Orly (ORY) znajduje się 14 km na południe od Paryża. Przed Charles de Gaulle został zbudowany był głównym lotnisku Orly Francji. Dzieli stronę z Charles de Gaulle i jest własnością Porty lotnicze Paryża. Istnieje dobre połączenie pomiędzy lotniskiem a Paryz, zarówno autobusem i pociągiem.Ada, Avis, Budget, Europcar, Hertz, National i Sixt Citér to firmy wynajmu samochodów.

W 2007 r. 26.441.000 osób odwiedziło paryskiego lotniska Orly. Posiada dwa terminale, Orly i Orly South West, które mają związek z autobusem. Jest to siedziba kilku linii lotniczych, w tym Air France i Easy Jet.

Paryz Orly Airport znajduje się duży wybór sklepów i restauracji, Orly na południe ma najlepszy wybór. Orly wschód ma także duże centrum biznesowe. Wśród udogodnień jest studio masażu, salon kosmetyczny, i inne rozrywki dla dzieci. Lotniska Orly posiada dwa hotele, które mogą być dostępne z bezpłatnym autobusem, hotel Hilton Paryz Orly i Ibis Orly.