Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut La Rochelle

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. La Rochelle – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

La Rochelle – Podręcznik

Wynajem Samochodów La Rochelle
Wynajem Aut La Rochelle

La Rochelle to miasto w zachodniej Francji w region Poitou-Charente.Miasto jest stolicą departamentu Charente-Maritime. La Rochelle znajduje się na zatoce w Ile de Ré w Zatoce Biskajskiej, na północ od Bordeaux i na południe od Nantes. Ok. 77.000 mieszkańców żyje w mieście, 117.000 z przedmieścia. La Rochelle jest jednym z najważniejszych portów rybackich we Francji.

La Rochelle założona została w 1100S i był sporny punkt oparcia dla hugenotów w czasie wojen religijnych. Miasto jest znane z powieści Dumasa Trzej muszkieterowie Aleksandra w 1844 roku, gdy części rozgrywa się w La Rochelle. Miasto stało się niemiecką bazą okrętów podwodnych podczas II wojny światowej, ale Starego Miasta, jest dobrze zachowany. Oto przykład renesansowy ratusz z 1500, trzy wieże Tour de la Chaine, wycieczki i zwiedzanie Świętego Mikołaja de la latarnia, którego historia sięga czasów średniowiecza. Jest to także piękna katedra i duże akwarium. W mieście znajduje się kilka festiwali, m.in. festiwal filmowy i festiwal jazzowy w lecie.

La Rochelle lotnisko znajduje się około. osiem kilometrów poza miastem.