Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Bordeaux

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bordeaux – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bordeaux – Podręcznik

Bordeaux

Wynajem Aut Bordeaux

Bordeaux, z 230.000 mieszkańców (prawie 1 mln, jeżeli znajdują się na przedmieściach), France 4 największe miasto i 5 największego obszaru metropolitalnego. To jest kapitał, zarówno w departamencie Gironde i Akwitanii. Jego położenie u ujścia Gironde, który jest połączeniem rzek Garonne i Dordogne, Bordeaux uczynił najważniejszym miastem portowym na francuskim wybrzeżu Atlantyku.

Jego historia sięga około 300 lat przedKr. I średniowieczu była kolejno w Celtic (galijskie), Roman, dominacja Franków i arabskich. Na 800-wieku miasto zostało zdobyte przez Wikingów – oraz w okresie 1154/53, nie było w języku angielskim, który rządził tam.

Bordeaux jest prawdopodobnie najlepiej znany z doskonałych win, ale miasto też ma wiele atrakcji do zaoferowania. Wśród nich jest Cathédrale Saint-André 1096 i Teatr Wielki w 1780 roku do grona czołowych. Wzmianka muszą być również muzea, Musée des Beaux-Arts i Musée d’Art Contemporaire. I oczywiście miasto wina ma również własne Muzeum Wina – Vinorama.

Najbliższe lotnisko, Aéroport Bordeaux jest ok. 11 kilometrów na zachód od miasta

polski