Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Tuluza

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tuluza – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tuluza – Podręcznik

Tuluza

Wynajem Aut Tuluza

Tuluza położony jest na północ od Pirenejów – między Morzem Śródziemnym i Oceanie Atlantyckim i jest ośrodkiem administracyjnym departamentu Haute-Garonne (który jest częścią regionu Midi-Pyrenees). Samo miasto liczy ok. 440.000, ale bierze się cały obszar miasta, przechodzi 1 mln EUR. Gospodarczych i ludności ekspansji był wielki na 2 II wojny światowej, głównie ze względu na skupienie się na samoloty (Airbus) i przemysłu high-tech.

Tuluza jest znany jako „The Pink City” (La Ville Rose), ponieważ większość starszych budynków zostały zbudowane w charakterystyczny rodzaj różowy cegły. Miasto leży nad rzeką Garonne, co wynika z Pirenejów i Atlantyku w Bordeaux. A w pobliżu jest punkt połączenia między Garonne i Canal du Midi – sztuczne śródlądowej do Morza Śródziemnego, który został złożony już w 1681 (a Lista światowego dziedzictwa UNESCO).

Istnieje wiele witryn z historycznego i architektonicznego charakteru w Tuluzie. Należą do chwały 120-metrowego zbudowany Le Capitole z 1753 r. (najstarsze części są od średniowiecza), w którym mieści się ratusz, jak również teatru Théâtre du Capitole. W przeciwnym razie, istnieje wiele wspaniałych średniowiecznych kościołów – w tym Katedra Saint-Etienne z 1200s. Wśród innych atrakcji, o których mowa są następujące: Musée des Augustins z 1400 (dawny klasztor), jest wiele specjalnych muzeów oraz Cité de l’Espace – który jest park tematyczny dla technologii kosmicznych.

Najbliższe lotnisko – Aéroport de Tuluza-Blagnac – leży kilka kilometrów na północny zachód od centrum miasta.

polski