Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bordeaux Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bordeaux Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bordeaux Lotnisko – Podręcznik

Bordeaux Lotnisko
Wynajem Aut Bordeaux Lotnisko

Lotniska w Bordeaux (BOD) jest 12 km od Bordeaux. Autobus, który kursuje co 45 minut kursuje pomiędzy lotniskiem i Bordeaux. To był krytykowany za zapewnienie ubogim transportu publicznego, a zatem o stworzenie tramwajem. Istnieje kilka firm wynajmu samochodów na lotnisku: ADA, Avis, Budget, Europcar, Hertz, National / Citér i Sixt.

W 2008 r. 3.519.000 pasażerów odwiedził lotniska w Bordeaux, i to jest 6 największy port lotniczy w Francja. Ponad 20 linii lotniczych na lotnisko. Składa się z dwóch sal, trzecia sala C planowane jest zakończenie budowy w 2010 roku. Lotniska historia sięga 1917 roku, kiedy został zbudowany port lotniczy dla celów wojskowych.

Bordeaux Airport znajduje się duży wybór barów, kawiarni, restauracji i sklepów. Istnieje kilka hoteli w pobliżu, w tym Mercure Bordeaux Aeroport i All Seasons Bordeaux Aeroport. Są to sale konferencyjne.