Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Nantes

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Nantes – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Nantes – Podręcznik

Nantes

Wynajem Aut Nantes

Nantes we Francji 6-gi największe miasto (281.500 mieszkańców w 2008 r.) i znajduje się w zachodniej części kraju – Loarą, na południe od Bretanii.Miasto jest centrum administracyjnym w Loire-Atlantique w regionie Pays de la Loire.

Historycznie, Nantes zostało uznane za jedno z miast Francji najbardziej zamożnych, i to jest stan, który charakteryzuje miasta do dziś. Jest znana z wielu luksusowych restauracjach, ekscytującego życia nocnego – i za ich zaangażowanie kultury i sztuki.

Wśród wielu atrakcji znajduje się imponująca katedra Saint-Pierre-Paul. Został rozpoczęty w 1434 i rozszerzone kilka razy w ciągu następnych 400 lat. W przeciwnym razie, Zamku Książąt Bretanii, gdzie najstarsze części pochodzą z 1200s, popularne wśród turystów. Ponadto należy uroku brukowane ulice i domy o konstrukcji ryglowej (najstarszy z 1500) w dzielnicy Bouffay. Z ostatnich atrakcją jest wieża Tour Lu, która przylega do fabryki ciasto.

Najbliższe lotnisko jest Aéroport Nantes Atlantique, który jest 8 km na południe od miasta.

polski