Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Carcassonne

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Carcassonne – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Carcassonne – Podręcznik

Carcassonne

Wynajem Aut Carcassonne

Znajduje się w Carcassonne na południu Francji , na północ od Pirenejów.Jest stolicą departamentu, Aude, który należy do regionu Languedoc-Roussillon.

rzeki Aude dzieli miasto na dwie części, a najstarsze, górna część – Cité de Carcassonne – jest jedną z największych atrakcji turystycznych Francji. W całym mieście pojawi się w rzeczywistości jako muzeum befestningsarkitekturen w średniowieczu (ok. 500-1300 neKr.) Zważywszy, że większość zabytkowych budynków zachowały się w nienaruszonym stanie, ściany podwójne. Cité de Carcassonne jest całkowicie zostały na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO od 1997 roku.

Po drugiej stronie rzeki jest niższy, dzielnicy Ville Basse nowszej. To jest, gdzie większość z prawie 50.000 mieszkających w mieście, i nie jest też to miasto, które jest w ekspansji. Dwie dzielnice są połączone mostami, Pont Vieux i Pont Neuf. Przez Basse Ville jest także inny głównych zabytków Francji – 240 km długości Canal du Midi, który łączy Morze Śródziemne z Oceanem Atlantyckim. Kanał został otwarty w 1681, a także wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Najbliższe lotnisko – Aéroport Carcassonne Salvaza – chodzi. 3 km poza miasto.

polski