Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Miluza

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Miluza – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Miluza – Podręcznik

Wynajem Samochodów Miluza

Wynajem Aut Miluza

Miluza to miasto we wschodniej Francji , w pobliżu Niemiec .Miasto jest drugim największym miastem Strasburg w Alzacji, i jest w departamencie Haut-Rhin. Ok.235.000 mieszkańców żyje w mieście, które znajduje się na Canal du Rhône au Rhin. 111.000 z nich mieszka w centrum miasta. Miasto jest węzłem kolejowym i ruch na kanał.

W 1260 został Miluza niemiecki National City, a od 1293 wolne National City. W 1515 opuścił miasto do Konfederacji Szwajcarskiej, był francuski z 1919 roku. Duża część populacji niemieckojęzycznych. Miluza jest typowym industribil gdzie samochód marki Peugeot m.in. produkcji. Oto zoologiczne i ogród botaniczny, muzeum historyczne, muzeum samochodów i muzeum kolei. Nie zapominamy także o muzeum sztuki, które znajduje się w jednym z najpiękniejszych 1800 roku budynku. W bilmuseet entuzjastów samochodów mogą korzystać z ponad 400 modeli samochodów z europejskich producentów, takich jak Bugatti, Rolls Royce, Ferrari i Panhard.Istnieje również rynek w Miluza.

Miluza część Bazylea, St Louis Airport jest ok. 30 minut od miasta.

polski