Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Zurych

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Zurych – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Zurych – Podręcznik

Wynajem Samochodów Zurych

Wynajem Aut Zurych

Zurych leży w północnej części Szwajcarii, nad brzegiem jeziora i ma 380.500 mieszkańców (2008).Miasto jest stolicą kantonu Zurych, i jest uważana za kraj najważniejszych gospodarczej, przemysłowej i handlowej. Jest także największym miastem Szwajcarii.

Od Zurych wspaniałe widoki na Alpy Szwajcarskie, a miasto jest bogate w historię, architekturę i kulturę. Na Starym Mieście znajduje się większość atrakcji turystycznych – ze starymi domami, kręte uliczki, sklepy, sklepy z antykami, jak również wiele pięknych fontann.

Najpopularniejsze atrakcji Zurich Opera House z 1891 roku, w sali koncertowej „Tonhalle” w 1895 roku Sztuk Pięknych „Kunsthaus” – z malarstwa i rzeźby, Muzeum Narodowe, z jej kulturowe i historyczne wystawy, Rietberg Muzeum – wystawa rzeźby i malarstwa z takich Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie i Bazyliki Świętego Piotra – jednego z czterech największych kościołów na starówce, która słynie z dużego pokrętła na wieży zegarowej.

Dla rodzin z dziećmi może dostarczyć wielu atrakcji miasta, takich jak zoo, muzeum zabawek, muzeum cyrku i parków i ogrodów.

Miasta lotnisko – Flughafen Zürich – znajduje się 17 km na północ od centrum miasta.

polski