Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Lucerne

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lucerne – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lucerne – Podręcznik

Wynajem Samochodów Lucerne
Wynajem Aut Lucerne

Lucerna (po francusku: Lucernie), które jest stolicą kantonu o tej samej nazwie, z siedzibą w Szwajcarii – przez Vierwaldstättersjøen (Lucerna).Miasto ma 57.890 mieszkańców, w większości niemieckojęzycznych. Z miasta roztacza się widok na słynną Rigi i góry Pilatus. Ten ostatni, w którym jest 2132 metrów do góry, są połączone utwór biegu (na świecie stroma).

Lucerna jest jednym z najbardziej popularnych miast turystycznych w Szwajcarii i ma wiele zabytków pokazać. Jednym z nich jest kaplica (kaplica Bridge) z 1333 roku.Prawo na znalezienie Wasserturm – 34 m wysoka wieża ciśnień z roku 1300, która jest jedną z atrakcji turystycznych Szwajcarii najczęściej fotografowanych.

Museggmauer, która składa się z trzech wież, które były pierwotnie częścią murów starego miasta z 1300 roku, jest także popularną atrakcją. W jednej z wież (Zytturm) stwierdził, że najstarsze zegary (od 1535).   W przeciwnym razie Altstadt (Stare Miasto „) sama w sobie jest atrakcją – z wielu dobrze zachowanych zabytków. W jednym z parków, znajdujemy swoisty pomnik, który został wykuty w ścianie skalnej – 6 m długości zwolnienia lew (Löwendenkmal) z duński rzeźbiarz Bertel Torvaldsen.

Nowoczesnych budynków muszą KKL (Kultura Kongresszenter und Luzern) jest wymieniona. Tutaj znajdziesz sali koncertowej z miejsca na 1800 osób, co jest uważane za jeden z najlepszych.

Najbliższe lotnisko jest Flughafen Zürich, 52 km na północny wschód od Lucerny.