Wynajem Samochodów Szwajcaria

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Szwajcaria

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Szwajcaria – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Szwajcaria – Podręcznik

Szwajcaria
Wynajem Aut Szwajcaria

Szwajcaria (7,5 mln mieszkańców w 2009 r.) położone w Europie Środkowej i wspólnych granicach z Niemcami, Liechtenstein, Austria, Włochy i Francja. W kraju jest zorganizowany w państwo federalne składające się z 26 państw (kantonów). To jest różnorodność, która jest również świadczy fakt, że kraj ten ma cztery oficjalne języki:niemiecki, francuski, włoski i retoromański.

Dekoracje w Szwajcarii zapiera dech w piersiach – i kraju główną atrakcją. W środkowej części jest zdominowany przez płaski krajobraz ze wzgórzami i wiele przepięknych jezior, aw północnej i południowej są wysokimi górami (Góry Jura i Alpy). Najwyższy szczyt kraju – Dufourspitze w masywie Monte Rosa – znajduje się w Alpach. Rodzaju i lokalizacji podjęły Szwajcaria jednym z najbardziej atrakcyjnych krajów Europy narciarskich, gdzie wokół St Moritz i Davos należą do najbardziej znanych.

Stolica Berno (127.000 mieszkańców) znajduje się w niemieckojęzycznej części kraju.To również sprawia, że Bazylea (166.000 mieszkańców) i największe miasto kraju,Zurychu (380.000 mieszkańców, 1,3 mln w obszarze metropolitalnym).Największe miasto w francuskojęzycznej części jest Genewskiego (187.000 mieszkańców), gdzie kilka organizacji międzynarodowych mających swoje siedziby (Czerwonego Krzyża, EFTA, WHO i ONZ Europejskiego Urzędu).

Największy port lotniczy w Szwajcarii międzynarodowego lotniska w Zurychu (Kloten) – ale ważne jest również międzynarodowe lotniska w Bernie i Genewie.

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów na wszystkich głównych atrakcji turystycznych w Szwajcarii, w tym ZurychBerno i Montreux. Ceny podane są starannie w porównaniu z kilku firm. Zapewnia to klientowi gwarantuje niskie ceny na wynajem samochodu w Szwajcarii.