Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Bern

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bern – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bern – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bern

Wynajem Aut Bern

Berno, które ma rację w Szwajcarii , jest zarówno narodu i kantonu Berno kapitału.Miasto liczy ok.. 127000 – co czwarty co do wielkości Szwajcarii. Dominującym językiem jest niemiecki w Bernie.

Większość atrakcji znajduje się w starej części miasta – które w całości jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Oprócz dobrze zachowanych budynków z korzeniami w czasach średniowiecza, istnieje szereg zabytkowych studni z motywami 1500 wieku. Wśród najbardziej znanych budynków w mieście, znajdziemy trzy wieże w 1200s miał funkcje bramy miasta: Zytglogge, Käfigturm i Holländerturm.

W przeciwnym razie za starego budynku rady miasta, jak większość miasta dom nakładające Erlachenhof. Został zbudowany w 1747 roku. Ponadto, gothic średniowiecznego kościoła Berner Münster i most Untertorbrücke – zarówno z 1400 – jest jedną z głównych atrakcji architektonicznych Bern.

Berno jest we wszystkich aspektach kultury i sztuki – i wielu instytucji kulturalnych jest dowodem. Jednym z najbardziej popularnych jest Stadt Theater Bern, która obejmowała zarówno teatralne, opery i baletu.

Rodziny z dziećmi prawdopodobnie jak również w pierwszym rzędzie na wycieczkę do zoo Tierpark Dählhölzi, jeżeli takie Na słynnej „pit niedźwiedź” (na żywo niedźwiedzie) – co stanowi tradycję w mieście, które sięga roku 1411.

-Belp lotniska Bern , na południe od centrum, jest dość niedużym lotniskiem regionalnym.Nærneste International Airport znajduje się w Zurychu ( Flughafen Zürich ), ca. 125 km na północny wschód od Berna.

polski