Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Neuchatel

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Neuchatel – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Neuchatel – Podręcznik

Wynajem Samochodów Neuchatel
Wynajem Aut Neuchatel

Neuchâtel to niewielkie miasteczko w zachodniej części Szwajcarii, z 32.600 mieszkańców (2008).Miasto położone jest nad jeziorem Neuchâtel, jednego narodu największych. Jezioro jest również popularnym nadmorskim kurorcie w lecie, i można wziąć w obie strony rejs z Neuchâtel.

Stare Miasto jest jednym z największych turystycznych atrakcji Neuchâtel – z jego strome, kręte uliczki i zaułki, sklepów i restauracji.Kościół Notre Dame, który został zbudowany w latach 1100 – 1200 są również warto odwiedzić i pałac z 1100S do pobliskiej wieży „Tour des Więzienia”. Te ostatnie są pozostałości średniowiecznego bastion, i oferuje panoramiczny widok na miasto.

Inne atrakcje miasta to „Centrum Dürrenmatta” – wystawa prac przez szwajcarski pisarz, malarz i artysta Friedricha Dürrenmatta.

Najbliższe główne lotnisko jest Genewskiego Cointin International Airport, położony 121 km na południowy zachód Neuchâtel.