Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bazylea Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bazylea Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bazylea Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bazylea Lotnisko
Wynajem Aut Bazylea Lotnisko

Lotnisko Bazylea (BSL), oficjalnie nazwany lotniska Bazylea-Miluza-Freiburg, w odległości 8 km na północny wschód Bazylea, 25 km na południe od Miluza we Francji, jak również niedaleko Fryburga w Niemczech. Są to autobusy pomiędzy 3 miasta i lotniska i planowanej linii kolejowej. Autopole wypożyczalni, Avis, Budget, Europcar, Hertz, National i Sixt Citér są reprezentowane w 3 piętro zarówno francuskiej i szwajcarskiej części lotniska.

4270000 osób odwiedziło Bazylea Airport w 2007 roku. Jest to jeden z niewielu lotnisk na świecie, który jest prowadzony we współpracy między trzema krajami, Szwajcaria, Niemcy i Francja, i dzieli się na szwajcarskiej i francuskiej sekcji. 21 różnych linii lotniczych obsługujących od lotniska.

Wybór kawiarni, barów i restauracji są dobre, i jest kilka sklepów wolnocłowych. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy dostęp do Internetu za opłatą, plac zabaw dla dzieci, ATM i konferencje – w klasie biznes. Najbliższy hotel znajduje się po stronie francuskiej, Hotel Formule 1 Aeroport Bale.