Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bazylea

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bazylea – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bazylea – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bazylea
Wynajem Aut Bazylea

Bazylea położony jest w północno-zachodniej części Szwajcarii – tuż przy granicy z Niemcami i Francja. Chociaż jest to ląd, koszty ze względu na dostęp do morza poprzez rzeki Ren, która przepływa przez centrum miasta. Liczba mnoga język Bern jest niemiecki. Miasto, które ma około. 180.000 mieszkańców (blisko 700 tysięcy z przedmieścia), jest trzecim co do wielkości w Polsce – a stolicą kantonu Bazylea-Stadt. Szczególnie znana jest z przemysłu chemicznego i farmaceutycznego.

Jedną z atrakcji na Starym Mieście w Bazylei Rathaus (ratusz), jej historia sięga do 1300 roku (odnowiony i przebudowany w 1700). Znajduje się na centralnym placu miasta, gdzie każdy dzień jest żywa i bardzo popularne owoców, warzyw i kwiat rynku. W przeciwnym razie, średniowieczna katedra Bazylea Münster, w czerwonego piaskowca, słynnym zabytkiem w Bazylei. W starej części miasta jest wiele innych zabytków.

Bazylea jest uważany za jednego z najważniejszych miast Europy kultury, i istnieje wiele fascynujących muzeów, galerii i teatrów tutaj. Każdego lata miasta gospodarze Wielkiego, wszystkie sztuki Art Bazylea Międzynarodowe Targi – które przyciągają właścicieli galerii sztuki i dealerów z całego świata.

Międzynarodowe lotnisko EuroAirport Bazylea-Miluza-Freiburg znajduje się Francja, zaledwie 6 km na północ od centrum Bazylei.Jest to główne lotnisko w trzech miastach – w trzech różnych krajach: Bazylea (Szwajcaria), Miluza (Francja) i Freiburg ( Niemcy ).