Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Montreux

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Montreux – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Montreux – Podręcznik

Wynajem Samochodów Montreux
Wynajem Aut Montreux

Montreux jest miastem 23800 mieszkańców (2008), znajduje się we francuskim kantonie Vaud mówienia (niem. Waadt) – w szczególności, w północno-wschodnim krańcu Jeziora Genewskiego (Lac Leman), u podnóża Alp

Miasto jest przede wszystkim znany z wielu popularnych imprezach kulturalnych i koncertów. Słynny Montreux Festival „dla produkcji telewizyjnej (oficjalna nazwa: Rose d’Or) odbyły się tutaj w latach 1958-2003, kiedy to przeniósł się do Lucerny.

Innym ważnym międzynarodowym wydarzeniem jest coroczny Montreux Jazz Festival. Montreux Casino należy również wspomnieć, że w 1971 r., został odbudowany po spłonęła podczas koncertu światowej sławy artysta rock Frank Zappa. Kolejna gwiazda rocka, Freddy Mercury (1946-1991), wokalista grupy Queen, ma swój pomnik w pobliżu brzegu Jeziora Genewskiego.

Popularne atrakcje: 5 km na południe od Montreux, częściowo w wodzie, jest imponujący średniowieczny zamek, Château Chillon, gdzie znajduje się również muzeum. A dla tych, którzy chcą w łatwy sposób do podjęcia szczycie góry Rochers de Naye (2045 m.), to spacer z charakterystycznym narzędzi boisku, która transportuje pasażerów do linii 10 km od Montreux polecam.

Najbliższe lotnisko jest Genewskiego Cointin International Airport, który znajduje się 85 km na zachód / południowy zachód od Montreux.