Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Locarno

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Locarno – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Locarno – Podręcznik

Wynajem Samochodów Locarno
Wynajem Aut Locarno

Locarno znajduje się w włoskojęzycznych kantonie Ticino – szczególnie w południowo-wschodniej części Szwajcarii, w pobliżu granicy z Włochami. Malownicze położenie miasta na północnym krańcu dużego jeziora Lago Maggiore – u podnóża Alp – uczyniła z Locarno popularnym miejscem turystycznym. Ludność 15000 wzrasta do 65000, przedmieścia są włączone.

Stare miasto Città Vecchia jest jedną z głównych atrakcji w Locarno. W przeciwnym wypadku niektóre z najbardziej poszukiwanych miejsc na krawędzi – lub czy tylko na zewnątrz – w centrum miasta. Obejmuje to Zamek Visconteo od 1100-wiecznym klasztorze Madonna del Sasso. Ta ostatnia znajduje się w góralskiej wiosce Orselina.Stąd kolejką linową na górę 1340 m wysokości góra Cardaca – gdzie można być transportowane z wyciągu krzesełkowego na górę Cinetta (1671 m). Z obu szczytów, jest to wspaniały widok.

Atrakcją innego typu Astrovia Locarno, który jest model układu słonecznego w skali 1:1 mld. Słońce i planety są miejsca wzdłuż ścieżek rowerowych w terenie, a najdłuższy dystans – od Słońca (na obrzeżach Locarno) i Plutona (we wsi Tegna) – 6 km.

Centralnym placu Piazza Grande w Città Vecchia („Stare Miasto”) jest miejscem dla wielu letnich koncertów na świeżym powietrzu – w szczególności w związku z księżyca i gwiazd Festiwalu w lipcu każdego roku. Kolejna duża, roczne kulturegivenhet prestiżowym Festiwalu Filmowym w Locarno w sierpniu.

Najbliższe lotnisko jest Lugano Airport, 46 km na południe od Locarno, które fl.a. ma trasy do miejsc we Włoszech, NiemczechFrancji i Anglii.