Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Lausanne

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lausanne – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lausanne – Podręcznik

Wynajem Samochodów Lausanne
Wynajem Aut Lausanne

Lausanne znajduje się w francuskojęzycznej części Szwajcarii – na północnym brzegu Jeziora Genewskiego – i jest stolicą kantonu Vaud (niem. Waadt).Miasto ma 122.284 mieszkańców i jest szwajcarski 5 wielkości miasta.

Wśród najbardziej charakterystycznych zabytków w Lozannie jest Katedra Notre Dame – monumentalny gmach, w którym najstarsze części pochodzą z końca 1100’s.

W przeciwnym razie miasto ma wiele muzeów w różnych gatunkach, gdzie większość specjalne wystarczy, Musée Olympique – dokumentujące historię Igrzysk Olimpijskich (Olimpiada). Fakt, że muzeum znajduje się tutaj, bo Międzynarodowy Komitet Olimpijski (MKOl) z siedzibą w Lozannie.

Lausanne ma wiele ekscytujących scen teatru i tańca – i co roku w mieście odbyły się główne międzynarodowe taniec konkursu Prix de Lausanne.

Najbliższe główne lotnisko Genewa Cointrin International Airport, położony 63 km na południowy-zachód wzdłuż Jeziora Genewskiego.