Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sierre

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sierre – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sierre – Podręcznik

Wynajem Samochodów Sierre
Wynajem Aut Sierre

Sierre to małe miasteczko w szwajcarskim kantonie Valais (po francusku: Valais) i ma 15.400 mieszkańców (2008). Sierre znajduje się na południowy zachód od kraju i jest dwujęzycznym miasta – w przypadku gdy używany jest zarówno w języku francuskim i niemieckim.

Miasto ma wielki ruch turystyczny przez cały rok i jest punktem wyjścia do aktywnego wypoczynku w Val d’Anniviers – dolina w Alpach Szwajcarskich.

Sierre jest popularny ośrodek narciarski z wielką nartach i snowboardzie możliwości. Z miasta ma połączenie z Crans-Montana (po francusku: Crans-sur-Sierre) za pomocą kolejki linowej. Crans-Montana, położony jest na płaskowyżu w Sierre – ok. 1500 m – w przypadku gdy masz dobre widoki na Alpy, a zwłaszcza Pennine Weisshorn – która wznosi się 4505 m.

W mieście najbardziej wartościowe budynki są piękne ratusz i kościół św Katarzyny – zarówno z 1600. Kolejną atrakcją turystyczną jest Château de Villa – piękna architektoniczny 1500. Château de Villa jest ośmioboczna wieża i wielkie wejście, a wewnątrz można zwiedzić wspaniała restauracja i winiarnia.

Ponadto turyści mogą odwiedzić Muzeum Wina „Musée de la Vigne Pennińskie du Vin”.

Najbliższe główne lotnisko jest Genewie Cointin International Airport, położony 176 km na zachód od Sierre.