Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bellinzona

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bellinzona – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bellinzona – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bellinzona
Wynajem Aut Bellinzona

Bellinzona jest małym miastem z 18.000 mieszkańców, położone w południowo-wschodniej części Szwajcarii – w pobliżu granicy z Włochami.Jest stolicą kantonu Ticino, a dominującym językiem jest język włoski.

Miasto nazywa się zarówno „klucz do Alp” i „kluczem do Włoch” ze względu na położenie geograficzne. Far najczęściej odwiedzanych atrakcji Bellinzona, trzy forty, które otaczają miasto: Castel Grande, Montebello i Sasso Corbaro. Są one uważane za jedne z najlepszych przykładów architektury średniowiecznej fortyfikacji w regionie alpejskim. Trzech zamków, z których wszystkie są bardzo dobrze zachowane – a dziś pracuje jako muzea, został na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO od 2000 roku.

Nie inaczej wielu innych muzeach w Bellinzona – oprócz kilku ciekawych galerii sztuki i kilka teatrów. Poza tym, to bardzo ekscytujące, starsze architektury w centrum miasta – w tym dwóch średniowiecznych kościołów.

Atrakcją inny charakter jest tętniącym życiem rynku, w centralnym placu miasta, który jest otwarty w każdą sobotę rano.

Nie ma lotniska w Bellinzona. Najbliższa – Lugano Airport (w sąsiednim mieście Lugano, 30 km na południe Bellinzona) – jest lotniskiem regionalnym z usług regularnych, w tym do Genewy.